Yönetim Kadrosu

  Metin Recep ZAFER

  Yönetim Kurulu Üyesi - Yönetim Kurulu Başkanı

  Metin Recep ZAFER-Yönetim Kurulu Başkanı CV Yok

  Metin ÖZETCİ

  Yönetim Kurulu Üyesi - Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

  1995 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun olan Metin ÖZETCİ, 1995 yılında T.Vakıflar Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş yardımcısı olarak göreve başladı. Türkiye Vakıflar Bankasının çeşitli birimlerinde Müdür, Bölge Müdürü ve Başkan olarak görev yapmıştır. Halen Vakıflar Bankası T.A.O'da Ankara Kurumsal Merkezi Koordinatörü görevi yürütmekte olan ÖZETCİ, Haziran/2020 tarihinde Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevine atanmış olup, halen bu görevini sürdürmektedir.

  İslam EMİROĞLU

  Yönetim Kurulu Üyesi - Yönetim Kurulu Üyesi

  1964 Kozan doğumlu olup, Kamu Yönetimi mezunudur. Vakıflar Genel Müdürlüğü Müfettişi ve Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü - Genel Müdür Yardımcısı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Genel Müdür Yardımcısı görevlerini üstenmiştir. Ocak/2012 tarihinde de Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi görevine atanmış olup, halen bu görevini sürdürmektedir

  Yaşar GÜRKAN

  Yönetim Kurulu Üyesi - Yönetim Kurulu Üyesi

  1954 Ankara doğumlu olup, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1977 yılında İş ve İşçi Bulma Kurumu Hukuk Müşaviri olarak çalışma hayatına başlayan Sayın Gürkan, Yüksek Hakimlik, Askeri Hakimlik, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Müdürü, Ankara büyükşehir Belediyesi Danışmalık Üyesi, Tbmm Başkanlık Hukuk Müşavirliği görevlerini yapmıştır. Temmuz/2017 tarihinde Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atanmıştır. Halen bu görevini sürdürmektedir.

  Kürşat Hakan BÜTÜN

  Yönetim Kurulu Üyesi - Yönetim Kurulu Üyesi

  1971 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 1994 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölmünden mezun oldu. Meslek hayatına, 1995 yılında, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O'da Mali analist Yardımcısı olarak başladı. Bankanın tahsis, pazarlama ve operasyon birimlerinde mali analist, müdür yardımcısı ve müdür olarak görev yaptı. 16 Mart 2018 tarihinden itibaren Bankacılık Operasyonları Başkanı olarak görev yapmaktadır. Evil ve 2 çocuk babasıdır. Haziran/2020 tarihinde Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi görevine atanmış olup, halen bu görevini sürdürmektedir.

  Niyazi Ender İMAMOĞLU

  Yönetim Kurulu Üyesi - Yönetim Kurulu Üyesi

  1990 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun olan Niyazi Ender İMAMOĞLU 1993 yılında T. Vakıflar Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladı. 1999 yılından itibaren T.Vakıflar Bankası T.A.O.’nun çeşitli birimlerinde Müdür Yardımcısı, Müdür, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı, Başkan ve Bölge Müdürü olarak görev yaptı. Halen T.Vakıflar Bankası T.A.O.’da Bölge Müdürlüğü görevini yürütmekte olan İMAMOĞLU, Haziran/2020 tarihinde Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi görevine atanmış olup, halen bu görevini sürdürmektedir.

  Halil ERGEN

  Yönetim Kurulu Üyesi - Yönetim Kurulu Üyesi

  1966 Kayseri doğumlu olup, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 1986 yılında Başbakanlık Diyanet İşleri Başkanlığı’nda çalışma hayatına başlayan Sayın ERGEN, T.B.M.M. ‘inde Danışmanlık, Başbakanlık’ta Müşavir, EPDK Başbakanlık’ta Müşavir, T.B.M.M. Genel Sekreterlik İdari Şubede Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Nisan/2021 tarihinde Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır. Halen bu görevini sürdürmektedir.

  İlker YEŞİL

  Yönetim Kurulu Üyesi - Genel Müdür

  04.01.1972 Silifke/Mersin doğumlu olup, ilk orta ve lise eğitimini Silifke’de tamamlamış, 1994 yılında Ankara Üniversitesi SBF Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. 1995 yılında Vakıfbank T.A.O. Teftiş Kurulunda Müfettiş Yardımcısı olarak işe başlamıştır. Aynı kurumda sırasıyla Antakya, Karaman, Adana Şube Müdürlüğü, Çukurova, Akdeniz Bölge Müdürlüğü ve Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Haziran/2019’dan itibaren Vakıf Pazarlama San. ve Tic. A.Ş’ de Genel Müdür Yardımcılığı görevini yaparken 17.05.2021 tarihi itibariyle ise Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş’de Genel Müdür olarak göreve başlamıştır.

  Oğuz ATAK

  Genel Müdür Yardımcısı

  Gazi Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü mezunu olan Oğuz Atak, 2010 yılında T. Vakıflar Bankası T.A.O. Teftiş Kurulu’nda Müfettiş olarak başladığı kariyerinde, 2017 yılında VakıfBank’ta Müdür Yardımcılığı, 2018 yılından itibaren ise Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de Müdür Yardımcılığı, Müdürlük ve son olarak Ankara Bölge Müdürü unvanlarıyla görev yapmıştır. 13.01.2021 tarihinde Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Atak, Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.


LİNKLER